Діагностика розладів дефіциту уваги та гіперактивності для дітей та підлітків

 • Використовуємо кілька клінічних методик, включно зі шкалою Коннерса, щоб встановити наявність і детально описати розлад
 • Діагностуємо дітей та підлітків віком від 3 до 16 років
 • Пояснюємо результати діагностики, відповідаємо на ваші запитання та даємо рекомендації
Диагностика РДВГ Нейрофлекс Neuroflex

Кому рекомендовано пройти діагностику РДУГ

Дітям та підліткам, які

 • демонструють ознаки РДУГ, що негативно впливають на якість їх життя: мають труднощі з концентрацією уваги, схильні до прокрастинації, не доводять до кінця розпочату справу, не можуть дочекатись своєї черги або дозволу, імпульсивні, перебивають, регулярно гублять свої речі
 • мають порушення розвитку (наприклад, аутизм), розлади навичок навчання (дислексія), розлади поведінки, опозиційно-викличний розлад
 • мають близьких родичів з РДУГ

Як проходить діагностика

Рейтингові шкали Коннерса заповнюються батьками та вчителем, щоб всесторонньо оцінити поведінку дитини в різних сферах життя.

Діагностика за допомогою методики Nepsy досліджує труднощі з увагою та плануванням. В результаті ми розуміємо, які саме функції знижені та в якій мірі, щоб побудувати ефективну програму корекції.

Після діагностики ми пояснюємо результати і відповідаємо на ваші питання. Також ви отримуєте письмовий діагностичний висновок і наші рекомендації щодо подальших кроків.

Розгорнутий діагностичний звіт

 • Детально описує прояви розладу
 • Допоможе скласти ефективну програму корекції, яка врахує сильні та дефіцитні сторони людини
 • Містить рекомендації щодо наступних кроків

Вартість

Первинна консультація

 • збираємо необхідну інформацію та визначаємо, чи потрібно проводити діагностику
 • в разі потреби – складаємо діагностичний план
800 грн

Діагностика РДУГ для дітей і підлітків

 • опитувальник Conners-3, нейропсихологічний тест Nepsy-II або тест інтелекту Векслера або Leiter-3
 • детальний діагностичний звіт з рекомендаціями
 • підсумкова консультація, де ми пояснимо результати і відповімо на запитання
3200 грн
Питання та відповіді

Якщо у вас, вихователів чи вчителів є щонайменші сумніви у відповідності розвитку дитини нормі, негайно зверніться за консультацією до спеціаліста. Пам’ятайте: своєчасна допомога значно підвищує шанси на ефективне втручання.

Центр Neuroflex прагне надавати психодіагностику найвищої якості в Україні. Для цього ми ретельно відбираємо і навчаємо спеціалістів, використовуємо лише сучасні, доказові та надійні методики, та посилаємось на міжнародні психологічні протоколи.

В залежності від випадку і обраних методик, діагностика в центрі триває від 2 до 3 годин. Додатково батьки і вчитель заповнюють онлайн-опитувальник.

Ми можемо провести онлайн-консультацію і запропонувати батькам заповнити опитувальники, на підставі яких ми оцінимо ризик наявності розладу та необхідність більш детального дослідження. Для діагностичного висновку необхідно пройти нейропсихологічну діагностику за особистої присутності.

Існують доведені психологічні та медикаментозні методи корекції РДУГ, завдяки яким можна значно знизити ступінь проявів симптомів розладу та нівелювати труднощі, з якими стикається людина.

Ми можемо зробити розгорнутий діагностичний звіт і направити вас до психіатра, який на підставі такого звіту зможе поставити діагноз.

Ми можемо провести діагностику, проконсультувати і видати звіт англійською мовою. Вартість такої діагностики уточнюйте у адміністраторів.

Олександра Касьянова

Медична психологиня, психотерапевтка

Психотерапевт центру Neuroflex - Олександра Касьянова

Катерина Шкуропат

Нейропсихологиня, психодіагностка

Нейропсихолог центру Neuroflex - Катерина Шкуропат

Віталіна Устенко

Психологиня, психодіагностка, психотерапевтка

Психотерапевт центру Neuroflex - Віталіна Устенко

Діагностика проводиться за допомогою клінічних інструментів, які дають точний і надійний результат

Методики дозволяють оцінити симптоми РДУГ та супутніх розладів, їх вплив на стосунки з оточенням, проблеми з навчанням і поведінкою.

Первинна консультація та діагностика проводяться у нашому центрі